פרד בראונשטיין מתמחה בפתרונות צילום מתקדמים וייחודיים לעסקים, בין היתר הפקת סרטי תדמית, צילום פורטרטים וצילום כנסים. פרד מביא עמו ניסיון עשיר ומצלם באהבה וברגישות מתוך תשוקה לצילום

מוסדות, בתי עסק וארגונים רבים זקוקים לפתרונות מתקדמים של צילום עסקי כגון צילומי תדמית של בית העסק, צילום סרטוני וידאו איכותיים להדגמת המוצר או סרט תדמית לחברה, צילום פורטרטים, צילום אירועים (כנסים מקצועיים, תערוכות, ירידים, ימי גיבוש) ועוד. פרד בראונשטיין, צלם יליד צרפת, מציע ניסיון עשיר בכל עולמות הצילום והעשייה האמנותית, מקצועיות ללא פשרות, ומשלב באופן מושלם בין אהבתו למקצוע, כשרונו הייחודי והיכולת לתפוס את הרגעים המרגשים והזוויות הנכונות והמתאימות ביותר לצילום.
שירותי צילום עסקי כוללים פתרונות צילום ברמה הגבוהה ביותר באמצעות מצלמות סטילס מקצועיות, מכשור מתקדם ומצלמות וידאו חדשניות. הסטודיו של פרד ממוקם במודיעין ובו כל המכשור והציוד הנדרשים לצילומים עסקיים מקצועיים. ניתן לבצע צילומים גם בבית העסק או בחוץ. אם אתם זקוקים לשירותי צילום עסקי כמו הפקת סרט תדמית לחברה, צילום פורטרט עסקי, צילומי תדמית לעסק וכל צילום אחר, פרד בראונשטיין הוא הכתובת עבורכם.