שמי פרד בראונשטיין ואני גר ועובד כצלם במודיעין ב-15 השנים האחרונות. אני מלווה משפחות בכל מעגלי החיים ומצלם באהבה וברגישות את כל הרגעים המאושרים שלהן – החל מהחתונה של הזוג הצעיר, דרך בריתות ובר מצוות, ימי נישואים וחגיגות משפחתיות

שמי פרד בראונשטיין, אני צלם צרפתי המתמחה בצילום פורטרטים, צילומי משפחה וצילום אירועים. אני גר ועובד כצלם במודיעין כבר 15 שנים – ומת על העיר הזאת! בהתחלה לא היה בכלל צל במודיעין כי כל העצים היו קטנים מדי, עכשיו העיר שלנו נראית נפלא ולא חסרים בה מקומות מוצלים. אני אוהב לעבוד בעיר: יש מלא חיים במודיעין עם הרבה משפחות צעירות וילדים שרואים אותם גדלים לאורך השנים.

מספר האירועים בעיר לא קטן ולהיות צלם אירועים במודיעין זה בעצם להיות מאוד עסוק: זה לצלם את האימא בהריון ולעשות לה בוק מעלף בסטודיו או בחוץ. מכיוון שהיא מאוד אהבה את התמונות, מבקשים ממני לצלם את הברית או בריתה, ולאמצעי יש בר מצווה ובת הדודה צריכה בוק בת מצווה, האח הקטן מתחתן ולכבוד יום הנישואין ה-50 של ההורים מכינים להם עם מזכרת מרגשת עם ה"קליק שנשאר" – אלבום שבו ההורים מספרים על האהבה שלהם מלווה בתמונות שאני מצלם. ככה אני מלווה משפחות רבות במודיעין. בעיר מכירים אותי ומכירים את איכות העבודה שלי, סומכים עלי ויודעים שאני מספק את הסחורה בזמן קצר, באיכות לא מתפשרת ובמחיר סביר ביותר. לאורך הזמן הקשרים המקצועיים וההיכרות עם המשפחה כולה משתלבים, ואני מרגיש בהרבה מקרים כבן משפחה בעצמי.