אני עובד כצלם אירועים בתל אביב המלווה משפחות בכל מעגלי החיים – החל מהחתונה, דרך בריתות, בר מצוות וחגיגות משפחתיות. הבעת רגשות היא הקו המוביל אותי ולכן תמצאו בתמונות שלי הרבה רגש ואינטימיות

לא חסרים צלמי אירועים בתל אביב, ואפילו צלמים טובים לא חסרים. לכן אני לא בא להגיד קחו אותי כי אני הכי טוב. זה לא יהיה נכון. אני צלם אירועים בתל אביב כבר לא מעט שנים ועם הזמן אני שם לב שהאנשים לא רק שמזהים את העבודות שלי, אלה אני יכול להגיד שיש קהל מסוים שאוהב את הסגנון שלי. כי זה מה שעושה את ההבדל בין כל הצלמים, הסגנון. תבקשו משני צלמים לצלם אותו דבר בו זמנית, אין סיכוי שזה יצא אותו דבר. לכל אחד הראייה שלו, את ההבנה שלו, את המבט על מה שקורה לו מול העיניים, שלא נדבר שלכל אחד יש את העיבוד שלו. אני שם דגש גדול על הרגש. לכל משפחה יש את הסיפור משלה ומאחורי כל אירוע עומד סיפור מרגש והתפקיד שלי הוא לספר אותו.

אז אם אתם מחפשים צלם אירועים שיצלם לכם את האירוע ונפלתם על הפוסט הזה, קחו דקה לראות את העבודות שלי בתחום של האירועים או את העבודות שלי בכלל. אם צילום אווירה חשוב לכם, אם זוויות מיוחדות חשובות לכם, אז אולי תתחברו לעבודות שלי. תודה שלקחתם את הזמן להיות איתי לכמה דקות ונתראה בקרוב בשמחות!

post_tel_aviv_photo (3)

post_tel_aviv_photo (1)

post_tel_aviv_photo (4)

post_tel_aviv_photo (2)