testimonial yehudit katzirאתי קציר בן הר, ציירת
לצילומים של פרד התוודעתי במקרה ומיד הם כבשו אותי באקספרסיביות העזה המאפיינת אותם, באסתטיקה המדהימה שלהם ומיד היה ברור לי שפרד הוא האיש לצלם את עבודותיי.

יעל, אדי, מאיה, נועה ונטע
פרד, אתה אחד הצלמים היותר מוכשרים שהכרנו. תמונותיך מדהימות ומרגשות! בתמונותיך אתה יודע להנציח בדיוק את הרגעים הראויים הנצחה.

ניצן, ענת, נעמה, נדב ועידו
פרד היקר, אתה סופר סופר מקצוען, יחיד ומיוחד, רגיש ומרגש ולא פלא שאתה עוסק באמנות. אתה מצליח לרגש אותנו כל פעם מחדש עם התמונות המדהימות שלך. התמונות שלך ממחישות את הרגעים היפים של כל אחד מאיתנו בכל תמונה טמון הקסם שלך והן מושלמות. הפורטרטים המדהימים, ההבעות והאווירה מכל אירוע או סתם מפגש חברים. כמובן שאלבום הבת מצווה של נעמה הוא יחיד ומיוחד הצלחת להעביר בתמונות ברגישות רבה גם את האנשים ואת האירוע. אוהבים ♥

לירון
אני אוהבת את התמונות של פרד בגלל היותן מיוחדות במינן. הן לא “עוד” תמונות. התמונות טבעיות מאוד ומצליחות להעביר הבעות אמיתיות של המצולמים ובנוסף לאיכות הצילום פרד כצלם מעניק תחושת נוחות בחביבותו ואדיבותו.

test_elalטלי שוורין – משאבי אנוש ומנהלת פרויקט ההנצחה באגף בטחון אל על
הי פרד,
מודה לך על השירות הנפלא שנתת לנו בצילום ותיעוד יום הזיכרון לחללי אגף בטחון אל על שנערך ב1/5/2014. ביום זה חנכנו אנדרטה לזכר 23 הנופלים של האגף בהשתתפות: מנכ”ל אל על, הנהלת החברה, ראשי אגפים לדורותיהם, משפחות שכולות ועובדי אגף הביטחון. מרגע הגעתך להקמת הטקס בתל חדיד, יער בן שמן היית כל כולך בעשייה ויצירה. התמונות יפיפיות, אמנותיות וניכרת השקעה רבה גם בסרטוני הוידאו שהפתעת ויצרת עבורנו תוך כדי צילום. יש לנו מזכרת נהדרת מהאירוע הודות לך. לפנינו עוד פרויקטים נוספים לתעד וליצור ולכן נשמח מאד להמשיך ולעבוד עימך גם בעתיד.


להצטלם ע”י המצלמה של פרד היא חוויה שכל אישה צריכה לעבור!!  פרד המוכשר, בן אדם עדין נפש, קשוב, יצירתי, מקצועי, מוציא מכל אישה את המיטב.  כל כך נהניתי בצילומים, הייתי רוצה עוד סיבוב!  תודה פרד היקר!

יעל פוקס
צלם קשוב, רגיש ובעל דמיון ויצירתיות מאין כמותם.
מעבר לכך נעים הליכות וטבועה בו היכולת להוציא מכל אחד או אחת את המיטב. מומלץ בחום!

טליה אילן
אני מכירה את פרד כמוסיקאי וכצלם. לפרד יש נפש של אומן וזה כמובן מתבטא בתוצאות של הצילומים המרגשים שלו. לפרד יש זוויות ראייה מאוד מיוחדות ויצירתיות, דבר המעניק לתמונות לעיתים עומק מחשבה, ולעיתים אפקט של "וואוו!" פרד מפליא לצלם את התזמורות עמן אני עובדת בצורה פנטסטית. הוא יודע למצוא את המבטים והרגעים המיוחדים של הנגנים והמוסיקאים בזמן פעולתם בדיוק מושלם, ומבלי לנסות להחמיא. אחת ההתמחויות של פרד היא בצילום פורטרטים, שם הוא יודע להוציא החוצה את נפש האדם שעומד מולו.

Cory, Adrian, Jonathan and Matthew Learer. London
Our best pictures over the years were taken by Fred. We feel very privileged to have known him and to have our pictures taken by him on different occasions. We just LOVE Fred’s style. He always manages to catch the special moments, our different expressions, and all in a very flattering way! He manages to capture what seems to be a very ordinary situation and make it look so special and unique. Thanks to Fred’s photos not only do we have great pictures but our memories remain very vivid and special. Looking forward to many more.

יונית
תמיד מתעד אותנו בנפש מדהימה וברגש רב ומצליח דרך העדשה להנציח רגעים ותחושות.

גוני ויוני מירון
פרד ניחן בכישרון צילום מיוחד המבטא את רגישותו כאדם ואת כישרונו האומנותי המגוון. בתמונה אחת ביכולתו לתפוס הוויה שלמה, להמחיש את אופיו ויופיו של האדם ואת הלך רוחו ולגרום למתבונן בתמונה להיזכר בערגה ברגעים המצולמים

שירי, אודי, גילי, רוני וגאיה לסקוב
בצילומיו מצליח פרד ליצור מעין ”מציאות מדומה” בה הצילומים נראים הרבה יותר מרשימים, מפוארים וחלקים מהמציאות ולא משנה אם נושא הצילום הינו פורטרט או נוף או פרח. כאן נרקם המפגש המרגש בין חומרי המציאות ובין מבט הצלם המיוחד.

קרולינה
פרד,
אתה צלם כישרוני ואיכותי, ניכרת היכולת המקצועית הגבוהה שלך הבאה לידי ביטוי בכל פרט החל מהתאמת התאורה וההעמדה וכלה בהפיכת כל פרט לחשוב ומשפיע. התוצאה מדהימה, אתה מצליח להנציח רגשות ורגעים קסומים. תמשיך להעניק מעצמך, כישרונך ולהפוך כל רגע לבלתי נשכח.