כשמחפשים צלם לבוק בת מצווה חשוב לפנות לצלם מיומן ומוכשר המתמחה בתחום ומציע ייעוץ וליווי אישי על מנת לקבל החלטה איזה סגנון של בוק לצלם

ברוב המקרים צילום בוק בת מצווה הוא למעשה הפעם הראשונה שהילדה נעמדת מול מצלמה של צלם מקצועי. הצלם צריך לקחת בחשבון את ההתרגשות של הילדה ולהיות קשוב אליה ולסגנון הצילומים שהיא רוצה, גם כדי להעניק לה חוויה טובה וגם כדי שיתקבלו תמונות יפות ומרגשות. לא כל ילדה מתחברת לסגנון של צילומי דוגמנות עם תסרוקת ואיפור מוגזמים, ולכן חשוב לבחור בצלם שיוכל להתחבר לסגנון של הילדה.

אז איך בעצם בוחרים צלם לבוק בת מצווה? 
כשמגיע הרגע לבחור צלם יש מספר אפשרויות בשוק:

  • לסגור עם האולם מבצע שכולל גם מסיבה וגם בוק בת מצווה – במקרה כזה אין אפשרות לבחור צלם, אלא מקבלים את הצלם שעובד עם האולם באופן קבוע.
  • ללכת לצילומים בסטודיו שמציע מגוון תפאורות ואביזרים בסגנונות שונים, כמו אופניים, ציור קיר של חווה, רהיטים מיוחדים ועוד. היתרון באופציה הזו היא בעיקר להורים שלא חייבים להסיע את הילדה בין לוקיישנים שונים.
  • בניית בוק בת מצווה מיוחד – לבנות שרוצות בוק בת מצווה ייחודי ומותאם לסגנון האישי שלהן יש אפשרות "לבנות" בוק עם צלם המתמחה בצילום בוקים מיוחדים.

בניית בוק בת מצווה מיוחד
כשאני בונה בוק בת מצווה אני מברר עם הילדה וההורים מה הסגנון שהילדה מתחברת אליו. אני מציע מספר אופציות למקומות בהם אפשר להצטלם וביחד אנחנו בונים את הבוק שהילדה חולמת עליו. אפשר לבחור באופציה מקורית כמו צילום בחוות סוסים, להצטלם בשדה בשעות אחה"צ ולרוץ מול השמש או בכל מקום אחר שהילדה אוהבת להיות בו ומרגישה בו נוח. מגוון האפשרויות הוא אינסופי וביחד אנחנו נמצא את הסגנון שישקף את הילדה כמו שהיא. כשבוחרים באפשרות הזו מתקבלות התמונות הכי מוצלחות וטבעיות.